Total Orginal Universal Diamond Grinder Disc 100mm – 4 inch TAC2111003
-28 OFF You Save Rs. 432
Close
Price Summary
  • 28%
  • Overall you save  432 (28%) on this product
In Stock
Services:
  • 07 Days Exchange Policy
  • Cash on Delivery Available
  • Stander Delivery
📱 WhatsApp
07 Days Replacement
Estimated Delivery:
17 May - 19 May
33 People Viewing This Product Right Now!
SKU: TAC2111003 Categories: , , , Brand:
Delivery & Shipping
What is the Shipping Fee? Enter City Name & Click Calculator
I don't know my zip code
Description
  • 100(4″)X16mm
  • Blade width:7.5mm
  • Packed by color box
  • Universal Diamond Disc
Additional information
Tool compatible with
Model
TAC2111003
What’s in the box?
1x Disc
Brand
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Close
My Cart
Shopping cart is empty!
Continue Shopping